Члени громадської організації “Об’єднані війною.90й батальйон.” делегували – Баранова Віталія Анатолійовича в кандидати у народні депутати України

15 червня 2019 року в місті Київ, члени громадської організації “Об’єднані війною.90й батальйон.” на зборах підтримали та делегували голову правління ВГО – Баранова Віталія Анатолійовича в кандидати у народні депутати України на 96й виборчий округ.

В мережі вже з’явилося звернення від громадської організації з офіційної сторінки щодо підтримки їх кандидата іншими громадянами та членами інших огранізацій. 
В зверненні йдеться :

” ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнська громадська організація «Об`єднані війною. 90-й батальйон» – ніколи не залишались осторонь проблем ветеранів, громадян та молоді України і приймала активну участь в політичному житті країни.

Аналізуючи сучасну політичну реальність , бажаючи змінити на краще життя громадян України, ветеранів які захищали і захищають її незалежність, було проведено засідання організації де одноголосно було прийнято рішення щодо висування голови правління нашої громадської організації – Баранова Віталія Анатолійовича кандидатом в народні депутати на позачергових парламентських виборах по 96 виборчому окрузі, як мажоритарщика.

Нашого кандидата, ми та багато інших ветеранів знають як чесного та відповідального командира, який боронив країну та опікувався воїнами на сході, тому відповідно знаємо, що коли стане народним депутатом – також буде захищати інтереси України і її громадян. Це людина яка має честь, відповідальність, повагу та бажання змінити на краще життя України та українців.

Всеукраїнська громадська організація «Об`єднані війною. 90-й батальйон» звертається до всіх ветеранських, громадських організацій та громадян України з проханням підтримати та проголосувати на позачергових виборах за нашого кандидата – Баранова Віталія Анатолійовича.

Це офіцер який на війні і після того як був звільнений в запас, дійсно довів, що він гідна людина і може представляти інтереси громадян України у Верховній Раді. Ми члени громадської організації “Об’єднані війною.90й батальйон.”, ветерани війни, будемо разом з командиром спільно нести відповідальність. Ми знаємо, що соромно не буде за правильний вибір.

Підтримайте нашого кандидата Баранова Віталія Анатолійовича, прийдіть на вибори та проголосуйте – за людину честі, відповідальності та турботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: