«Не святкуємо, а вшановуємо»

На Київщині в делегації від районів, керівники області та району, учасники АТО та члени родин загиблих, а також ветерани Другої світової війни взяли участь у заході – «Не святкуємо, а вшановуємо».

8 травня – день капітуляції нацистської Німеччини –встановлено як День пам’яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни.
Сьогодні, 8 травня, у Національному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся мітинг, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Теплі слова вдячності, вшанування мужності і героїзму промовили – голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук, голова Вишгородської РДА В’ячеслав Савенок, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» Іван Вікован,голова ВГО “Об’єднані війною.90й батальйон” та перший помічник голови ТСОУ Віталій Баранов.
Чудовий концерт заслужених українських виконавців, спілкування з представниками керівництва Київщини, солдатська каша, покладання квітів до пам’ятників – все це сьогодні відбувалося на території музею.
Організатори заходу – Київська обласна держадміністрація, ВГО «Об’єднані Війною – 90-й батальйон», ГО «Спілка ветеранів АТО», Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», ГС «Ветеранський простір», Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям(Київська область).

фотограф: Віта Ченкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: