Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку рекомендував Уряду розглянути Положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни.

Згідно інформації отриманої від Міністерство у справах ветеранів. Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку рекомендував Уряду розглянути Положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни.
Передбачено, що Єдиний державний реєстр ветеранів війни – це єдина державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, захисту і знеособлення інформації про ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
Реєстр буде вестися з метою обліку вищезазначених осіб, реалізації ними пільг та інших соціальних гарантій, передбачених законодавчими актами, адміністрування їх потреб та координації діяльності органів виконавчої влади та у випадках, передбачених законом, органів місцевого самоврядування з
питань їх соціального захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: